• Бензопила ECHO CS-352ES

Зручна та потужна CS-352ES - бездоганний помічник в саду, на будівництві та відпочинку на природі. Найсучасніший технологій, що використовуються в конструкції інструменту ЕХО є запорукою комфортної роботи протягом багатьох років.

Модель бензопилиОб`єм двигуна см.куб.Потужність кВт/к.с.Вага кг.КомплектаціяОсобливості


CS-352ES                    

34.01.32/1.84.0шина Echo 35см+ ланцюг Орегон 3/8LP напівдолото+набір інструменту+чохол для шиниЛегке зняття кришки

Кришка циліндру бензопилки фіксується засувками з надміцного пластику. Достатньо прикласти незначне зусилля і ви отримуєте доступ до основних вузлів ЕХО. Це має дуже велике значення для регулярного догляду за інструментом. Немає потреби викручувати саморізи, що розбивають корпус пилки, для того щоб очистити повітряний фільтр, замінити свічку, або почистити ребра циліндру з метою запобігання перегріву та виходу з ладу циліндропоршнеової групи.


Погодний перемикач

Бензопилка CS-352ES облаштована погодним перемикачем - заслінкою. В режимі "літо", як зображено на малюнку, горяче повітря від циліндру оминє карбюраторний відсік. Паливна суміш в карбюраторі не перегрівається і подається до циліндру в правільній пропорції та з температурою достатньою для охолодження циліндропоршнеової групи.

В режимі "зима" відсік карбюратора сполучається з моторним відсіком. Тепле повітря підігріває карбюратор і дає йому можливість робити в штатному режимі.

Перемикати з режиму "літо" на режим "зима" при температурі навколишнього повітря +5С.


Сучасний повітряний фільтр

Система фільтрації повітря ЕХО складається з спеціально сконструйованої крильчатки маховика, каналів в корпусі та повітряного фільтру. Крильчатка формує повітряний потік, який через канали попередньої очистки подається у повітряний фільтр.

Повітряний фільтр великого об`єму і має жорсткий пластиковий каркас. В якості фільтровального елементу використовується нейлонова сітка. Майже вертикальне розташування фільтру запобігає надмірному забрудненню. Надійне кріплення не дозволяє стороннім частинкам проникати в карбюратор навіть на бензопилці що експлуатується протягом тривалого часу.

Легке забруднення видаляється за допомогою пензля. Сильно забруднений фільтр миється в теплій воді з милом.


Легкий старт

Систему "легкий стартер" вже можна називати стандартною опцією для сучасної бензопилки. Легкий стартер від ЕХО дозволяє розширити коло користувачів японським інструментом. З "легким стартером" роботу з CS-352ES можна доручити жінці. Для запуску інструменту слід прикласти дуже незначне, майже непомітне зусиля.


Прискорювальна помпа

Для запуску холодного мотору іноді доводиться тягнути ручку стартера достаньо багато разів. Через це підвищується знос деталей системи запуску.

Для запобігання цього в CS-352ES встановлено ручну помпу. Достатьньо натиснути два - три рази і двигун запускається з пів-оберту.


Карбюратор Walbro

На бензопилці CS-352ES встановлено японський карбюратор Вальбро з повним регулюванням. Карбюратор має два жиклери L, H та гвинт регулювання холостого ходу. Не дивлячись на те, що вся техніка ЕХО тестується та регулюється на фабриці перед відвантаженням покупцю, регулювання карбюратора перед вводом в експлуатацію необхідне. Це пов`язано з місцезнаходженням користувачів на різних висотах від рівня моря та якістю пального в регіоні.

Для правильного регулювання карбюратора використовується тахометр. Правильне налаштування карбюратора, згідно технології від виробника, можливе тільки у офіційного дилера.

 


Натяжний пристрій профі- типу

Досвідчені користувачі бензопил знають, наскільки незручне фронтальне натягування ланцюга, що використовується в переважній більшості пилок хобі- класу.

В бензопилці ЕХО CS-352ES встановлено натяжний пристрійпрофесійного типу.


 • Діаметр поршня 38,0 мм
 • Хід поршня 30,0 мм
 • Максимальна швидкість 13000 об/хв
 • Карбюратор Walbro WT-991
 • Система запалювання - C.D.I. з мікропроцесором
 • Тип стартеру ES (без зусиль) старт
 • Пальне - бензин марки 92 з мастилом Ехо 50:1
 • Об`єм паливного баку - 0,25 л
 • Об`єм маслобаку - 0,26 л
 • Звуковий тиск - 111 дБ
 • Натяжний пристрій - боковий, профі типу
 • Повітряний фільтр - багаторазового використання

Відео огляд характеристик бензопили ECHO CS-352ES

Відео запуск в роботу бензопили ECHO CS-352ES

Відео робота бензопили ECHO CS-352ES


Деталювання бензопили ECHO CS-352ES , натисніть для завантаження

Написати відгук

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший

Бензопила ECHO CS-352ES

 • Виробник: ECHO
 • Артикул: CS-352ES/35RC
 • Наявність: В наявності
 • 6.410,88грн.


Умови гарантії на техніку марки ECHO в Україні

Термін служби виробу становить 10 (десять) років. Виробник гарантує можливість використання товару за призначенням протягом терміну служби, за умови проведення післягарантійного технічного обслуговування чи ремонту за рахунок споживача. Подальше використання виробу забороняється у разі :

 • внесення у конструкцію товару змін та здійснення доробок, а також використання вузлів, деталей, комплектуючих виробів, не передбачених виробником.
 • використання не за призначенням.
 • пошкодження споживачем.
 • порушення споживачем правил експлуатації товару.

Гарантійний термін експлуатації виробу становить  12 (дванадцять місяців) з дня продажу.

Протягом  гарантійного терміну експлуатації,  споживач має право  на безоплатний ремонт виробу, якщо він вийшов з ладу через дефекти виготовлення або матеріалів. 

У разі коли протягом гарантійного терміну виріб експлуатувався з порушенням інструкції з експлуатації, або споживач не виконував рекомендації підприємства, що виконує роботи з гарантійного обслуговування виробу, ремонт виконується за рахунок споживача.

Виріб  приймається на гарантійний ремонт  в повній комплектації та при умові наявності товарного чеку і правильно заповненого гарантійного талону з підписом Покупця про прийняття ним гарантійних умов.

Право на гарантійний ремонт втрачається в наступних випадках:

В разі використання для приготування паливної суміші будь якої оливи, крім  ECHO Power Blend Oil (50:1).

Наявність в Гарантійному  талоні виправлень, нерозбірливих записів. Якщо на виробі вилучена або пошкоджена ідентифікаційна етикетка, нерозбірливий або змінений серійний номер.

Якщо несправності виробу викликані ушкодженнями при транспортуванні, неправильним зберіганням, недбалим застосуванням, поганим доглядом. Якщо виріб має надмірне забруднення, як внутрішнє так і зовнішнє.

Має місце порушення правил інструкції з експлуатації, перевантаження та використання не за призначенням. Експлуатація з тупою або невідповідною інструкції з експлуатації ріжучою оснасткою.

Якщо виріб піддавався конструктивним змінам не уповноваженими особами.

Коли виріб  потрапив в гарантійний ремонт зі слідами розборки.

Якщо експлуатація інструменту  продовжувалася після прояви несправності.

Несправності викликані незалежними від виробника причинами, такі  як явища природи, стихійні лиха.

Якщо  виріб експлуатувався без захисної оснастки, яка  входить в комплект (захисні кожухи, щитки та ін.) що забезпечує безпеку працюючого  та перешкоджає проникненню оброблюваного матеріалу  всередину виробу.

В разі наявності в середині виробу сторонніх речовин, рідин та предметів.

В разі наявності  механічних зовнішніх ушкоджень.

Якщо швидкозношувані витратні деталі не було змінено своєчасно (фільтри, приводні зірочки, ланцюги, шини, ножі тощо.) внаслідок чого виникли несправності виробу.

Якщо має місце нормальний знос виробу в результаті тривалого використання. Рівномірний знос деталей, при відсутності на них заводських дефектів не дає право на їх заміну по гарантії.

Гарантійні зобов`язання не поширюються:

 • на несправності, які виникли через використання неякісних та не відповідних  до інструкції з експлуатації паливо-мастильних матеріалів.
 • на витратні вузли та деталі: направляючі шини, ланцюги, зірочки, амортизатори та ущільнювачі, повітряні та паливні фільтри,  пробки баків, косильні  ножі та косильні голівки, елементи кріплень, свічки запалення, гумові вироби.
 • на експлуатаційні матеріали: мастила, змазки і тощо.
 • на запасні частини які схильні до нормального експлуатаційному зносу: деталі зчеплення,  стрічки гальма, троси стартера, приводи маслонасосів.
 • на контрольні, змащувальні, регулювальні та інші роботи з періодичного технічного обслуговування.
 • на витрати з доставки, поштового пересилання, компенсації часу й втрат у бізнесі.