• Бензопила ECHO CS-510


Написати відгук

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший

Бензопила ECHO CS-510

 • Виробник: ECHO
 • Артикул: CS-510/38WS
 • Наявність: В наявності
 • 13.283,45грн.


Умови гарантії на техніку марки ECHO в Україні

Термін служби виробу становить 10 (десять) років. Виробник гарантує можливість використання товару за призначенням протягом терміну служби, за умови проведення післягарантійного технічного обслуговування чи ремонту за рахунок споживача. Подальше використання виробу забороняється у разі :

 • внесення у конструкцію товару змін та здійснення доробок, а також використання вузлів, деталей, комплектуючих виробів, не передбачених виробником.
 • використання не за призначенням.
 • пошкодження споживачем.
 • порушення споживачем правил експлуатації товару.

Гарантійний термін експлуатації виробу становить  12 (дванадцять місяців) з дня продажу.

Протягом  гарантійного терміну експлуатації,  споживач має право  на безоплатний ремонт виробу, якщо він вийшов з ладу через дефекти виготовлення або матеріалів. 

У разі коли протягом гарантійного терміну виріб експлуатувався з порушенням інструкції з експлуатації, або споживач не виконував рекомендації підприємства, що виконує роботи з гарантійного обслуговування виробу, ремонт виконується за рахунок споживача.

Виріб  приймається на гарантійний ремонт  в повній комплектації та при умові наявності товарного чеку і правильно заповненого гарантійного талону з підписом Покупця про прийняття ним гарантійних умов.

Право на гарантійний ремонт втрачається в наступних випадках:

В разі використання для приготування паливної суміші будь якої оливи, крім  ECHO Power Blend Oil (50:1).

Наявність в Гарантійному  талоні виправлень, нерозбірливих записів. Якщо на виробі вилучена або пошкоджена ідентифікаційна етикетка, нерозбірливий або змінений серійний номер.

Якщо несправності виробу викликані ушкодженнями при транспортуванні, неправильним зберіганням, недбалим застосуванням, поганим доглядом. Якщо виріб має надмірне забруднення, як внутрішнє так і зовнішнє.

Має місце порушення правил інструкції з експлуатації, перевантаження та використання не за призначенням. Експлуатація з тупою або невідповідною інструкції з експлуатації ріжучою оснасткою.

Якщо виріб піддавався конструктивним змінам не уповноваженими особами.

Коли виріб  потрапив в гарантійний ремонт зі слідами розборки.

Якщо експлуатація інструменту  продовжувалася після прояви несправності.

Несправності викликані незалежними від виробника причинами, такі  як явища природи, стихійні лиха.

Якщо  виріб експлуатувався без захисної оснастки, яка  входить в комплект (захисні кожухи, щитки та ін.) що забезпечує безпеку працюючого  та перешкоджає проникненню оброблюваного матеріалу  всередину виробу.

В разі наявності в середині виробу сторонніх речовин, рідин та предметів.

В разі наявності  механічних зовнішніх ушкоджень.

Якщо швидкозношувані витратні деталі не було змінено своєчасно (фільтри, приводні зірочки, ланцюги, шини, ножі тощо.) внаслідок чого виникли несправності виробу.

Якщо має місце нормальний знос виробу в результаті тривалого використання. Рівномірний знос деталей, при відсутності на них заводських дефектів не дає право на їх заміну по гарантії.

Гарантійні зобов`язання не поширюються:

 • на несправності, які виникли через використання неякісних та не відповідних  до інструкції з експлуатації паливо-мастильних матеріалів.
 • на витратні вузли та деталі: направляючі шини, ланцюги, зірочки, амортизатори та ущільнювачі, повітряні та паливні фільтри,  пробки баків, косильні  ножі та косильні голівки, елементи кріплень, свічки запалення, гумові вироби.
 • на експлуатаційні матеріали: мастила, змазки і тощо.
 • на запасні частини які схильні до нормального експлуатаційному зносу: деталі зчеплення,  стрічки гальма, троси стартера, приводи маслонасосів.
 • на контрольні, змащувальні, регулювальні та інші роботи з періодичного технічного обслуговування.
 • на витрати з доставки, поштового пересилання, компенсації часу й втрат у бізнесі.